0
-
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,24€Offer price 25,24€ Regular priceUnit price 5,05€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 52,98€Offer price 52,98€ Regular priceUnit price 10,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 39,19€Offer price 39,19€ Regular priceUnit price 7,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Bagless Dispenser System, 6x 130 Wipes
Low stockRegular price 96,72€Offer price 96,72€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEmikrozid® universal wipes green line disinfection wipes, from Schülke
Regular price 11,98€Offer price 11,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium, disinfectant wipes, Schülke, 100 pcs.
Low stockRegular price 11,73€Offer price 11,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium Maxi, disinfection wipes, Schülke, 80 pcs.
Low stockRegular price 12,79€Offer price 12,79€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® universal wipes, Quick disinfectant wipes, 100 pcs
Low stockRegular price 11,82€Offer price 11,82€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® AF wipes premium, disinfectant wipes, 50 wipes
Low stockRegular price 5,85€Offer price 5,85€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® sensitive wipes premium, 50x disinfectant wipes
Regular price 5,85€Offer price 5,85€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEDisinfectant wipes mikrozid® universal premium maxi
Regular price 12,91€Offer price 12,91€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Wipes Mikrozid® Sensitive Premium, Sizes/Pcs
Low stockRegular price From 66,87€Offer price From 66,87€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Mikrozid® Sensitive Jumbo disinfectant Wipes, Alcohol-Free
Regular price From 12,79€Offer price From 12,79€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke mikrozid® AF Jumbo disinfecting wipes, Dispenser or Refill
Regular price From 12,79€Offer price From 12,79€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Disinfectant Wipes Kodan® N Wipes, Surface, Dispenser/Refill
Low stockRegular price From 6,60€Offer price From 6,60€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Reinigungsmittel"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our