BODE
-
Provider:BODEBode Glow check, optical feedthrough control, incl. UV lamp, 1 set
Regular price 151,90€Offer price 151,90€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEMeasuring cup (up to 250 ml), 1 pack
Regular price 2,67€Offer price 2,67€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Low stockRegular price 33,24€Offer price 33,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE sieve for disinfection tray, all sizes, 1 pack
Liter:Low stockRegular price From 27,85€Offer price From 27,85€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 92,40€Offer price 92,40€ Regular priceUnit price 9,24€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 53,28€Offer price 53,28€ Regular priceUnit price 10,66€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,52€Offer price 11,52€ Regular priceUnit price 11,52€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 16,74€Offer price 16,74€ Regular priceUnit price 11,16€ pro l -
Provider:BODEUniversal spray head for 500 and 1000 ml, 1 pack
Regular price 5,44€Offer price 5,44€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 43,58€Offer price 43,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE Wall mount, hand disinfection, purification, Maintenance all sizes
Liter:Low stockRegular price From 7,68€Offer price From 7,68€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,22€Offer price From 4,22€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes dispenser, dispenser system from BODE, diff. Colors
Low stockRegular price From 6,08€Offer price From 6,08€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE Accessories, Eurodispenser 3, table clamp, wall plate, pipe clamp
Low stockRegular price 12,28€Offer price 12,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE- foot-spraying system, 1 pack
Regular price 950,81€Offer price 950,81€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our