BODE
-
Provider:BODEBODE Bacillol® Zero Tissues XL, 80 wipes
Low stockRegular price 15,41€Offer price 15,41€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 106,17€Offer price 106,17€ Regular priceUnit price 10,62€ pro l -
Provider:BODECollection tray for Euro dispenser RX5 Touchless, 1 piece
Regular price 12,66€Offer price 12,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEHartmann disinfection station, mobile, stainless steel
Regular price 509,31€Offer price 509,31€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBODE X-Wipes wall bracket, 1 pack
Regular price 29,26€Offer price 29,26€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDrip tray for Eurodispenser 1 plus touchless 500ml / 1l, 1 pack
Regular price 74,28€Offer price 74,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEFlow-pack wall mount, 1 piece
Regular price 50,11€Offer price 50,11€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODELeaflet Dispensers Hygiene Tower, 1 pack
Low stockRegular price 43,76€Offer price 43,76€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEWall bracket for Bacillol Tissues, 1 pack
Regular price 43,58€Offer price 43,58€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDerma Lite check box, 1 pack
Regular price 612,01€Offer price 612,01€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEVisirub, 10 ml, 1 pack
Regular price 8,78€Offer price 8,78€ Regular priceUnit price 878,00€ pro l -
Provider:BODECutasept G Coloured Skin Disinfectant by Bode, 1 litre
Regular price 11,33€Offer price 11,33€ Regular priceUnit price 11,33€ pro l -
Provider:BODEArmbar eurodispenser 2000.350 / 500 / 1000ml, 1 pack
Low stockRegular price 16,28€Offer price 16,28€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBaktolan balm, skin care balsam by Bode, 350 ml
Low stockRegular price 5,70€Offer price 5,70€ Regular priceUnit price 16,29€ pro l -
Provider:BODEDrain cock, Desinfekionswanne 30 l, 1 pack
Low stockRegular price 10,64€Offer price 10,64€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our