BODE
-
Provider:BODEBODE X-Wipes fleece roll for surface disinfection, 1 roll, all sizes
Regular price From 4,22€Offer price From 4,22€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol tissue dispenser u. Refill
Low stockRegular price From 6,14€Offer price From 6,14€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEDisinfectant wipes Mikrobac® Tissues from BODE, nonalcoholic, variants
Low stockRegular price From 7,82€Offer price From 7,82€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBode Quick disinfectant wipes Bacillol® Wipes, cloths 90 o. Donor
Regular price 33,24€Offer price 33,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODEBacillol AF Tissues, Flow Pack with 80 wipes
Low stockRegular price 12,05€Offer price 12,05€ Regular priceUnit price pro -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 5x 500 ml
Low stockRegular price 25,56€Offer price 25,56€ Regular priceUnit price 10,22€ pro l -
Provider:BODESterillium classic pure Hand Disinfectant Set by Bode, 3x 500 ml
Regular price 15,66€Offer price 15,66€ Regular priceUnit price 10,44€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 53,28€Offer price 53,28€ Regular priceUnit price 10,66€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 10x 1000ml, dosing pump
Regular price 92,40€Offer price 92,40€ Regular priceUnit price 9,24€ pro l -
Sold outProvider:BODEBode/Saraya SET 10x 1000ml Sterillium + Disinfect. Dispenser MDS-1000A
Regular price 225,67€Offer price 225,67€ Regular priceUnit price 22,57€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,09€Offer price 11,09€ Regular priceUnit price 11,09€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 10x 500ml, dosing pump
Low stockRegular price 51,15€Offer price 51,15€ Regular priceUnit price 10,23€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,74€Offer price 16,74€ Regular priceUnit price 11,16€ pro l -
Provider:BODEBode Sterillium Classic Pure hand desinfection 2x 500ml, dosing pump
Regular price 11,52€Offer price 11,52€ Regular priceUnit price 11,52€ pro l -
Provider:BODEHartmann Sterillium Hand disinfectant 3x 500ml, dosing pump
Regular price 16,10€Offer price 16,10€ Regular priceUnit price 10,73€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "BODE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our