0
-
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® Instrument Cleaner 3 enzymes, ultrasound bath, sizes
Liter:Low stockRegular price From 64,49€Offer price From 64,49€ Regular priceUnit price 30,57€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Edisonite® CLASSIC instrument cleaners, powder, alkaline sizes
Low stockRegular price 92,12€Offer price 92,12€ Regular priceUnit price 18,42€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,15€Offer price 32,15€ Regular priceUnit price 16,08€ pro l -
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 27,83€Offer price 27,83€ Regular priceUnit price 13,92€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 123,61€Offer price 123,61€ Regular priceUnit price 24,72€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® pearls instrument disinfectant, granules, sizes
Regular price From 69,65€Offer price From 69,65€ Regular priceUnit price 46,43€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke rotasept®, aldehyde-free, corrosion protection
Liter:Low stockRegular price From 26,23€Offer price From 26,23€ Regular priceUnit price 13,12€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® instru AF instrument disinfection, aldehyde-fee
Liter:Regular price From 56,50€Offer price From 56,50€ Regular priceUnit price 28,25€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigasept® FF New instrument disinfection, dialdehyde, sizes
Liter:Low stockRegular price From 112,22€Offer price From 112,22€ Regular priceUnit price 56,11€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke gigazyme® X-tra instrument cleaner, high-performance, enzymes
Liter:Low stockRegular price From 32,24€Offer price From 32,24€ Regular priceUnit price 16,12€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 70,61€Offer price 70,61€ Regular priceUnit price 14,12€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Disinfectants, Endoscopes / Instruments, Sizes
Liter:Regular price 56,50€Offer price 56,50€ Regular priceUnit price 28,25€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Gigasept® AF Forte Disinfectants, Endoscopes / Instruments
Liter:Low stockRegular price From 110,79€Offer price From 110,79€ Regular priceUnit price 55,39€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,03€Offer price 34,03€ Regular priceUnit price 5,67€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,44€Offer price 29,44€ Regular priceUnit price 5,89€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Instrumentendesinfektion"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our