0
-
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 50 ml
Regular price 9,01€Offer price 9,01€ Regular priceUnit price 180,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Octenilin® Wound Gel, Pain-Free, 250 ml
Low stockRegular price 129,67€Offer price 129,67€ Regular priceUnit price 518,68€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 14,92€Offer price 14,92€ Regular priceUnit price 746,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 5,91€Offer price 5,91€ Regular priceUnit price 295,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 18,80€Offer price 18,80€ Regular priceUnit price 53,71€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 11,82€Offer price 11,82€ Regular priceUnit price 118,20€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "schülke Wunddesinfektion "
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our