0
-
Provider:SCHÜLKESchülke Neutralizer Thermosept® NKP, Phosphoric Acid, 2 Sizes
Liter:Regular price 34,03€Offer price 34,03€ Regular priceUnit price 5,67€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® RKF, Alkaline, 2 Sizes
Liter:Regular price 29,44€Offer price 29,44€ Regular priceUnit price 5,89€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,48€Offer price 25,48€ Regular priceUnit price 5,10€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 171,96€Offer price 171,96€ Regular priceUnit price 8,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ED, endoscopes disinfection, foaming, sizes
Liter:Regular price 70,61€Offer price 70,61€ Regular priceUnit price 14,12€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Instrument Cleaner Thermosept® Alka Clean Forte, Sizes
Liter:Regular price 36,68€Offer price 36,68€ Regular priceUnit price 7,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,24€Offer price 25,24€ Regular priceUnit price 5,05€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 52,98€Offer price 52,98€ Regular priceUnit price 10,60€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "thermosept® von schülke"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our