SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick®-Set, 20x 500ml desderman® + 1x dispenser
Low stockRegular price 157,15€Offer price 157,15€ Regular priceUnit price 15,72€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke 20x 500ml desmanol® care hyclick® with wall mount
Regular price 159,78€Offer price 159,78€ Regular priceUnit price 15,98€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke 20x500ml desderman® hyclick® with wall mount
Low stockRegular price 137,35€Offer price 137,35€ Regular priceUnit price 13,74€ pro l -
Provider:SCHÜLKE
octenisept® protect & repair cream, skin care, from Schülke, 50ml
Regular price 5,50€Offer price 5,50€ Regular priceUnit price 110,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKEschülke optics® concentrate, 10 ml bottle
Low stockRegular price 11,67€Offer price 11,67€ Regular priceUnit price 1.167,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Universal Liquid, surface disinfection, 1000ml dosage bottle
Regular price 16,04€Offer price 16,04€ Regular priceUnit price 16,04€ pro l -
Provider:SCHÜLKEOctenisept® wound disinfection by Schülke, colorless, painless, 100 ml
Regular price 11,82€Offer price 11,82€ Regular priceUnit price 118,20€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, mop holder, by Schülke
Low stockRegular price 51,91€Offer price 51,91€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, wall holder, by Schülke
Regular price 56,77€Offer price 56,77€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® power mop, Velcro pad, by Schülke
Low stockRegular price 3,53€Offer price 3,53€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium Maxi, disinfection wipes, Schülke, 80 pcs.
Low stockRegular price 12,79€Offer price 12,79€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEperform® Surface disinfection, powder, from Schülke, 900g
Low stockRegular price 29,68€Offer price 29,68€ Regular priceUnit price 32,98€ pro kg -
Provider:SCHÜLKEterralin® liquid rapid disinfection, ready for use, Schülke, 1000ml
Regular price 7,34€Offer price 7,34€ Regular priceUnit price 7,34€ pro l -
Provider:SCHÜLKEMikrozid® Sensitive Wipes Premium, disinfectant wipes, Schülke, 100 pcs.
Low stockRegular price 11,73€Offer price 11,73€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKEmikrozid® universal wipes green line disinfection wipes, from Schülke
Regular price 11,98€Offer price 11,98€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our