SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® protective cream, W / O, dye-/ fragrance free, 100 ml
Low stockRegular price 4,72€Offer price 4,72€ Regular priceUnit price 4,72€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Euro dispenser KHK, disinfectant, short sleeves, 1.000 ml
Low stockRegular price 88,95€Offer price 88,95€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Dosing Pump for 1 Liter Eurobottles
Regular price 4,84€Offer price 4,84€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Bagless Dispenser System, 6x 130 Wipes
Low stockRegular price 96,72€Offer price 96,72€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Wipes Safe & Easy Empty-Box, for Bag-In-Box-System, 10pcs
Regular price 112,86€Offer price 112,86€ Regular priceUnit price pro -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke Skin Antiseptic Kodan® Tincture Forte Colorl., 40x6ml Ampoules
Regular price 76,28€Offer price 76,28€ Regular priceUnit price 317,83€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Hand Disinfectant Desmanol® Care, fragrance free, 1000 ml
Low stockRegular price 9,16€Offer price 9,16€ Regular priceUnit price 9,16€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Drip Tray For Hyclick® Preparations Dispenser, ABS Plastic
Regular price 7,47€Offer price 7,47€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke 500 ml Adapter For Hyclick® Disinfectant Dispensers
Regular price 7,47€Offer price 7,47€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Hyclick® Disinfectant Dispenser, for 1 L Hyclick® Bottles
Low stockRegular price 29,24€Offer price 29,24€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Clamp For SM2 Drip Tray Holder, Spare Part, 1 pc
Regular price 8,50€Offer price 8,50€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke SM2 Drip Tray With Holder For Disinfectant Dispenser
Regular price 47,66€Offer price 47,66€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermodent® Neutralizer, For Dental Use, 5 L
Regular price 39,19€Offer price 39,19€ Regular priceUnit price 7,84€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® NDR Disinfectant Cleaner, Aldehyde-Free, 20 L
Regular price 171,96€Offer price 171,96€ Regular priceUnit price 8,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke Thermosept® PAA Additive Endoscope Disinfection, f. RDG-E, 5 L
Regular price 123,61€Offer price 123,61€ Regular priceUnit price 24,72€ pro l
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our