SCHÜLKE
-
Provider:SCHÜLKEaspirmatic Cleaner and Instrument Disinfectant by schuelke, 2 litres
Low stockRegular price 27,83€Offer price 27,83€ Regular priceUnit price 13,92€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® ER endoscopy cleaning, enzymes, foam-inhibited, 5l
Regular price 52,98€Offer price 52,98€ Regular priceUnit price 10,60€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke bottles doser, 20 ml tipping dosage for 2-liter bottles
Regular price 4,34€Offer price 4,34€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke aspirmatic® instrument disinfection, clean, dental, 2L
Low stockRegular price 32,15€Offer price 32,15€ Regular priceUnit price 16,08€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® NKZ neutralizer, citric acid, phosphate-free, 5 l
Regular price 25,24€Offer price 25,24€ Regular priceUnit price 5,05€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke thermosept® SKS softener, sour, bedpans 5 kg
Regular price 25,48€Offer price 25,48€ Regular priceUnit price 5,10€ pro kg -
Provider:SCHÜLKESchülke body lotion esemtan® dry skin balm, 500 ml
Low stockRegular price 7,40€Offer price 7,40€ Regular priceUnit price 14,80€ pro l -
Sold outProvider:SCHÜLKESchülke esemtan® cleansing foam, odor-binding, germicidal, 500ml
Regular price 6,43€Offer price 6,43€ Regular priceUnit price 12,86€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke desmanol® pure hand sanitizer with skin care, 100ml
Regular price 3,63€Offer price 3,63€ Regular priceUnit price 36,30€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® wound irrigation, humidification, cleaning, 350ml
Low stockRegular price 18,80€Offer price 18,80€ Regular priceUnit price 53,71€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisan® md nasal gel, humidification, cleaning, 6ml
Low stockRegular price 12,98€Offer price 12,98€ Regular priceUnit price pro -
Provider:SCHÜLKESchülke octenisept® wound gel, protective layer, burns, 20 ml tube
Regular price 5,91€Offer price 5,91€ Regular priceUnit price 295,50€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke octenilin® Wound Gel, humidification cleaning, pain-free, 20ml
Regular price 14,92€Offer price 14,92€ Regular priceUnit price 746,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke sensiva® regeneration cream, rich care, panthenol, 50ml
Regular price 4,50€Offer price 4,50€ Regular priceUnit price 90,00€ pro l -
Provider:SCHÜLKESchülke hyclick® dispenser Vario, disinfectant dispenser
Low stockRegular price 32,90€Offer price 32,90€ Regular priceUnit price pro
We are happy to provide our customers in Germany with non-binding advice on the topic of "SCHÜLKE"
You can reach us by phone during our opening hours at
02368 89 89 779 (Mon-Fri, 09:00 - 12:30)
Or via our